• Eric Sharma

UKAS OPPSUMMERING: Uke 9


Foto: Facebook / The Mars Volta, Jerry Cantrell, Alexi Laiho, Metallica.


I en hektisk hverdag er det ikke alltid like lett å få med seg alt som skjer i musikkens verden. Men The Holy Grail er her for å hjelpe. Her finner du en liste over ukas høydepunkter, albumslipp og videoer. Velkommen til "Ukas Oppsummering"



UKAS STØRSTE NYHETER:


Rammstein ferdig med ny skive: https://www.theholygrail.no/post/rammstein-ferdig-med-ny-skive


Alexi Laiho sin dødsårsak: https://www.theholygrail.no/post/alexi-laiho-d%C3%B8ds%C3%A5rsak-fremlagt


Jerry Cantrell ferdig med ny soloskive: https://www.theholygrail.no/post/jerry-cantrell-ferdig-med-nytt-soloalbum


Metallica feiret jubileum på Colbert: https://www.theholygrail.no/post/metallica-feiret-p%C3%A5-colbert-show


Corey Taylor rapper: https://www.theholygrail.no/post/corey-taylor-rapper


Helloween teaser ny musikk: https://www.theholygrail.no/post/helloween-frister-fansen


Behemoth godt i gang med ny musikk: https://www.theholygrail.no/post/lys-framtid-for-behemoth


Godsmack skriver nytt album: https://www.theholygrail.no/post/godsmack-skriver-nytt-album


Satyricon i studio: https://www.theholygrail.no/post/satyricon-letter-p%C3%A5-sl%C3%B8ret


Grunnlegger av Peaceville records syk: https://www.theholygrail.no/post/hjelp-en-som-trenger-det


The Mars Volta med mystisk tease: https://www.theholygrail.no/post/the-mars-volta-erter-fansen

Lacuna Coil med stillestående stream: https://www.theholygrail.no/post/lacuna-coil-med-st%C3%A5-stille-stream

THE HOLY GRAIL SPESIALER:


Historien bak: Nirvana - In Utero: https://www.theholygrail.no/post/historien-bak-nirvana-in-utero-1993


Absurde sjangre: Funeral Doom: https://www.theholygrail.no/post/absurde-sjangre-funeral-doom


This One Goes To Eleven: Stian Gulbrandsen (Death By Unga Bunga): https://www.theholygrail.no/post/this-one-goes-to-eleven-stian-gulbrandsen


Ukas Klassiker: Lars Stray: https://www.theholygrail.no/post/ukas-klassiker-lars-stray



ALBUM SLUPPET DENNE UKA:

Acid Mammoth - Caravan

Baest - Necro Sapiens

Black Sabbath - Heaven And Hell Re-Release

Black Sabbath - Mob Rules Re-Release

Brand Of Sacrifice - Lifeblood

Chevelle - NIRATIAS

A Day To Remember - You're Welcome

Demon Hunter - Songs Of Death And Resurrection

Insane Clown Posse - Yum Yum Bedlam

Mork - Katedralen

Nightfall - At Night We Prey

Spelljammer - Abyssal Trip

Terror - Trapped In A World

Thron - Pilgrim

Witherfall - Curse Of Autumn

Wolfheart - Skull Soldiers EP

Wolf King - The Path Of Wrath


AKTUELLE VIDEOER FRA DENNE UKA:





Recent Posts

See All

1/5

1/4

1/5

1/4