• Eric Sharma

UKAS OPPSUMMERING: Uke 8


Foto: Facebook / Inferno Metal Festival / Liquid Tension Experiment/ Avenged Sevenfold, Youtube (Gibson).


I en hektisk hverdag er det ikke alltid like lett å få med seg alt som skjer i musikkens verden. Men The Holy Grail er her for å hjelpe. Her finner du en liste over ukas høydepunkter, albumslipp og videoer. Velkommen til "Ukas Oppsummering"

UKAS STØRSTE NYHETER:


Inferno Metal Festival: utsettes:https://www.theholygrail.no/post/inferno-metal-festival-utsettes


GBZ med 7" prosjekt: https://www.theholygrail.no/post/gbz-med-7-prosjekt


The Offspring med ny singel: https://www.theholygrail.no/post/the-offspring-slipper-singel


Dave Mustaine bytter gitarmerke: https://www.theholygrail.no/post/annonserer-samarbeid


Nergal starter kampanje: https://www.theholygrail.no/post/nergal-starter-kampanje


Aerosmith drøyer turne til neste år: https://www.theholygrail.no/post/venter-til-neste-%C3%A5r


Tony Harnell med TNT-retur?: https://www.theholygrail.no/post/tony-harnell-tilbake-til-tnt


Halestorm med coverlåt: https://www.theholygrail.no/post/halestorm-dropper-r%C3%A5-cover


Nancy Wilson annonserer debutalbum: https://www.theholygrail.no/post/nancy-wilson-annonserer-debutalbum


Enda en singel fra Tomahawk: https://www.theholygrail.no/post/andre-singel-fra-tomahawk


Megadeth med studiodetaljer: https://www.theholygrail.no/post/megadeth-oppdaterer-albumdetaljer


Ny singel fra Ann Wilson: https://www.theholygrail.no/post/heart-m%C3%B8ter-sabbath

Ny singel fra Liquid Tension Experiment: https://www.theholygrail.no/post/bra-l%C3%A5t-f%C3%A6l-video


Sabaton med ny låt på morsmålet: https://www.theholygrail.no/post/sabaton-er-tilbake

ARTIKLER:


Historien Bak: Sid Vicious: https://www.theholygrail.no/post/historien-bak-sid-vicious-1957-1979


Når fansen tar tar søkelyset: https://www.theholygrail.no/post/stjerne-for-en-kveld


THG slår på tråden: Beaten To Death: https://www.theholygrail.no/post/thg-sl%C3%A5r-p%C3%A5-tr%C3%A5den-beaten-to-death-video


Ukas Klassiker - Anders Voldrønning: https://www.theholygrail.no/post/ukas-klassiker-anders-voldr%C3%B8nning


Påstanden - Bjørn Larsen: https://www.theholygrail.no/post/p%C3%A5standen-bj%C3%B8rn-larsen


This One Goes To Eleven - Asbjørn Halsten: https://www.theholygrail.no/post/this-one-goes-to-eleven-asbj%C3%B8rn-halsten


ALBUM SLUPPET DENNE UKA:


Alice Cooper - Detroit Stories

Anneke van Giersbergen - The Darkest Skies Are The Brightest

Architects - For Those That Wish To Exist

Bonfire - Roots

Culted - Nous

Einherjer - Dragons Of The North Re-Release

Einherjer - North Star

Empyrium - Über den Sternen

Epica - Omega

Evergrey - Escape Of The Phoenix

Iotunn - Access All Worlds

Karbholz - Kontra

Kreator - Under The Guillotine Box Set

Melvins 1983 - Working With God

Mephistofeles - A Path Of Black EP

Moonspell - Hermitage

My Life With The Thrill Kill Kult - Sleazy Action

NOFX - Single Album

Of Mice & Men - Timeless EP

Ominous Ruin - Amidst Voices That Echo In Stone

Summoning The Lich - United In Chaos

Terminal Bliss - Brute Err/ata

Tusmørke - Nordisk Krim

AKTUELLE VIDEOER FRA DENNE UKA:




Recent Posts

See All
SEND INN SVARET DITT HER!
1/2
1/1
1/2
1/1