• Eric Sharma

UKAS OPPSUMMERING: Uke 7


Foto: Facebook / Motorhead, Greta Van Fleet, Slipknot, Bon Jovi.


I en hektisk hverdag er det ikke alltid like lett å få med seg alt som skjer i musikkens verden. Men The Holy Grail er her for å hjelpe. Her finner du en liste over ukas høydepunkter, albumslipp og videoer. Velkommen til "Ukas Oppsummering"


UKAS NYHETER:



Nytt album fra Gojira: https://www.theholygrail.no/post/gojira-annonserer-album


Dio-biografi på vei: https://www.theholygrail.no/post/et-stort-liv-i-bokform


Ny singel fra Greta Van Fleet: https://www.theholygrail.no/post/ny-singel-fra-greta-van-fleet


Slipknot teaser: https://www.theholygrail.no/post/slipknot-frister-fansen


Motorhead med ny liveplate: https://www.theholygrail.no/post/mot%C3%B6rhead-med-ny-liveplate


Miles Kennedy med nytt album: https://www.theholygrail.no/post/nytt-album-fra-myles-kennedy


Gratisgig med Dropkick Murphys: https://www.theholygrail.no/post/dropkick-murphys-med-gratisgig


Van Halen fotobok på vei: https://www.theholygrail.no/post/van-halen-fotobok-p%C3%A5-vei


Abbath i studio: https://www.theholygrail.no/post/n%C3%A6rmer-seg-album-2


Bon Jovi med ny video: https://www.theholygrail.no/post/bon-jovi-med-ny-video


Vreid annonserer album og film: https://www.theholygrail.no/post/vreid-avsl%C3%B8rer-f%C3%B8rste-kapittel



ARTIKLER:


Påstanden: Henrik Manfredo: https://www.theholygrail.no/post/p%C3%A5standen-henrik-manfredo


Kvinner i metallen: https://www.theholygrail.no/post/opp-med-horna-for-kvinner


Historien bak: Guns N' Roses - Appitite For Destruction: https://www.theholygrail.no/post/historien-bak-guns-n-roses-appetite-for-destruction-1987


The Holy Grail Ringer Dunderbeist: https://www.theholygrail.no/post/the-holy-grail-ringer-dunderbeist-video

ALBUM SLUPPET DENNE UKA:


The Amenta - Revelator

Austin Meade - Black Sheep

The Gathering - Mandylion Re-Release

The Gathering - Nighttime Birds Re-Release

Harakiri For The Sky - Maere

Lake Of Tears - Ominous

Lëdërjäckë - LËDËRJÄCKË

Nothing, Nowhere - Trauma Factory

Philm - Time Burner

Ricky Warwick - When Life Was Hard And Fast

Suffering Hour - The Cyclic Reckoning (

Temperance - Melodies Of Green And Blue EP

Wintereve - October Dark

AKTUELLE VIDEOER FRA DENNE UKA:




Recent Posts

See All
1/1

1/4
1/1

1/4