• Eric Sharma

Ukas Oppsummering: Uke 17


Foto: Facebook / Willow Smith / Kiss / Darkthrone / Foo Fighters


I en hektisk hverdag er det ikke alltid like lett å få med seg alt som skjer i musikkens verden. Men The Holy Grail er her for å hjelpe. Her finner du en liste over ukas høydepunkter, albumslipp og videoer. Velkommen til "Ukas Oppsummering"

UKAS STØRSTE NYHETER:


Kiss med ny dokumentar: https://www.theholygrail.no/post/ny-kiss-dokumentar-p%C3%A5-vei-1


Darkthrone annonserer ny skive: https://www.theholygrail.no/post/darkthrone-annonserer-ny-skive


Overaskelse fra Pig Destroyer: https://www.theholygrail.no/post/pig-destroyer-med-overraskelse


Stjernespekket Pink Floyd Hyllest: https://www.theholygrail.no/post/stjernespekket-tributealbum


Ronnie Wood overvant kreft igjen: https://www.theholygrail.no/post/ronnie-wood-overvant-kreft-igjen


VIO-LENCE med ny musikk: https://www.theholygrail.no/post/vio-lence-har-spilt-inn-ep


The Sisters of Mercy hylles: https://www.theholygrail.no/post/flere-hyller-the-sisters-of-mercy


THE HOLY GRAIL SPESIALER:

This One Goes To Eleven: https://www.theholygrail.no/post/this-one-goes-to-eleven-steffen-johansen


Historien bak: Van Halen - Van Halen: https://www.theholygrail.no/post/historien-bak-van-halen-van-halen-1978


De fatale albumene: https://www.theholygrail.no/post/de-fatale-albumene-del-1


Ukas klassiker: Karsten Blomstrand: https://www.theholygrail.no/post/ukas-klassiker-karsten-blomstrand


Påstanden: Jarle Kvåle: https://www.theholygrail.no/post/p%C3%A5standen-jarle-kv%C3%A5le



AKTUELLE VIDEOER FRA DENNE UKA:












Recent Posts

See All

1/5

1/4

1/5

1/4