• Eric Sharma

Ukas Oppsummering: Uke 16


Foto: Facebook/Bodom After Midnight/Cannibal Corpse/The Mars Volta/Kiss


I en hektisk hverdag er det ikke alltid like lett å få med seg alt som skjer i musikkens verden. Men The Holy Grail er her for å hjelpe. Her finner du en liste over ukas høydepunkter, albumslipp og videoer. Velkommen til "Ukas Oppsummering"


UKAS STØRSTE NYHETER:



Kiss Biopic: https://www.theholygrail.no/post/kiss-p%C3%A5-vei-til-netflix


Jim Steinman er død: https://www.theholygrail.no/post/jim-steinman-er-d%C3%B8d


Helmet er tilbake: https://www.theholygrail.no/post/helmet-er-tilbake


Alle kniser av Ted Nugent: https://www.theholygrail.no/post/ted-nugent-har-covid-19


Eric Carr Dokumentar: https://www.theholygrail.no/post/dokumentar-p%C3%A5-vei-om-avd%C3%B8dd-kiss-trommis


Mudvayne reunion: https://www.theholygrail.no/post/mudwayne-er-gjenforent

King Diamond med tegneserie: https://www.theholygrail.no/post/king-diamond-lager-tegneserie


Ny låt fra Lindeman: https://www.theholygrail.no/post/till-lindemann-med-ny-l%C3%A5t


The Mars Volta slipper demoer: https://www.theholygrail.no/post/the-mars-volta-deler-demoer


Laiho gear på aksjon: https://www.theholygrail.no/post/alexi-laihos-utstyr-p%C3%A5-auksjon

THE HOLY GRAIL SPESIALER:


This One Goes To Eleven: https://www.theholygrail.no/post/this-one-goes-to-eleven-charlie-ytterli


Historien bak: Brian Jones: https://www.theholygrail.no/post/historien-bak-brian-jones-1942-1969


Ukas klassiker: Remi Antonsen: https://www.theholygrail.no/post/ukas-klassiker-remi-antonsen


Stygge brudd spesial!: https://www.theholygrail.no/post/stygge-brudd-turbulente-reunions


5 spørsmål og svar fra Tons Of Rock: https://www.theholygrail.no/post/5-store-sp%C3%B8rsm%C3%A5l-om-tons-of-rock


ALBUM SLUPPET DENNE UKA:

Altarage - Succumb

Big | Brave - Vital

Bodom After Midnight - Paint The Sky With Blood EP

Body Void - Bury Me Beneath This Rotting Earth

Bongzilla - Weedsconsin - UKAS ALBUM

Capra - In Transmission

Dirty Honey - Dirty Honey

Gilby Clarke - The Gospel Truth

Kaleo - Surface Sounds

Morse, Portnoy, George - Cover To Cover Re-Release

Morse, Portnoy, George - Cover 2 Cover Re-Release

Motorhead - Louder Than Noise...Live In Berlin

Skindred - Roots Rock Riot Re-Release

Steve Von Till - A Deep Voiceless Wilderness

Void Vator - Great Fear Rising

AKTUELLE VIDEOER FRA DENNE UKA:










Recent Posts

See All

1/5

1/4

1/5

1/4