• Eric Sharma

Ukas Oppsummering: Uke 15


Foto: Facebook / Go Ahead And Die / Gojira / Billy F Gibbons / Man On Man


I en hektisk hverdag er det ikke alltid like lett å få med seg alt som skjer i musikkens verden. Men The Holy Grail er her for å hjelpe. Her finner du en liste over ukas høydepunkter, albumslipp og videoer. Velkommen til "Ukas Oppsummering"

UKAS STØRSTE NYHETER:

Iron Maiden til Tons OF Rock: https://www.theholygrail.no/post/iron-maiden-til-tons-of-rock-2022


Fear Factory med første nye låt på 5 år: https://www.theholygrail.no/post/fear-factory-med-f%C3%B8rste-nye-l%C3%A5t-p%C3%A5-5-%C3%A5r


Ny Royal Blood Video:https://www.theholygrail.no/post/royal-blood-med-ny-video


Mick Jagger Og Dave Grohl rocker ut: https://www.theholygrail.no/post/jagger-grohl-sant


Triste nyheter fra Exodus: https://www.theholygrail.no/post/tom-hunting-med-kreftdiagnose


Ny doku fra Dave Grohl: https://www.theholygrail.no/post/dave-grohls-dokumentar-er-p%C3%A5-vei


Brian Johnson biografi: https://www.theholygrail.no/post/brian-johnson-slipper-selvbiografi


Dream Theater ferdig i studio: https://www.theholygrail.no/post/ferdige-i-studio-1


Joey Ramone biopic: https://www.theholygrail.no/post/joey-ramones-liv-blir-film



THE HOLY GRAIL SPESIALER:

This One Goes To Eleven: Rikke Karlsen fra Dwaal: https://www.theholygrail.no/post/this-one-goes-to-eleven-rikke-karlsen

Historien bak: Def Leppard - Hysteria: https://www.theholygrail.no/post/historien-bak-def-leppard-hysteria-1987

Ukas klassiker: Anders Bø: https://www.theholygrail.no/post/ukas-klassiker-anders-b%C3%B8


Band uten originalmedlemmer: https://www.theholygrail.no/post/band-uten-originale-medlemmer


Påstanden: Torgrim Torve: https://www.theholygrail.no/post/p%C3%A5standen-torgrim-torve

ALBUM SLUPPET DENNE UKA:


August Burns Red - Guardians Sessions EP

Bewitcher - Cursed Be Thy Kingdom

Black Orchid Empire - Live In The Studio EP

Cannibal Corpse - Violence Unimagined - UKAS ALBUM!!!

Dunderbeist - Uro

Endseeker - Mount Carcass

Escape The Fate - Chemical Warfare

Greta Van Fleet - The Battle Of Garden's Gate

Icon Of Sin - Icon Of Sin

Liquid Tension Experiment - LTE3

Marty Friedman - Tokyo Jukebox 3

Offspring - Let The Bad Times Roll

Spectral Wound - A Diabolic Thirst

Tokyo Blade - Night Of The Blade Re-Release

The Vintage Caravan - Monuments

While She Sleeps - Sleeps Society


AKTUELLE VIDEOER FRA DENNE UKA:










1/5

1/4

1/5

1/4