• Eric Sharma

UKAS OPPSUMMERING: UKE 11


Foto: Facebook / Greta Van Fleet, Nullskattesnylterne, While She Sleeps


I en hektisk hverdag er det ikke alltid like lett å få med seg alt som skjer i musikkens verden. Men The Holy Grail er her for å hjelpe. Her finner du en liste over ukas høydepunkter, albumslipp og videoer. Velkommen til "Ukas Oppsummering"


UKAS STØRSTE NYHETER:

Nytt Judas Priest album igang: https://www.theholygrail.no/post/gode-nyheter-fra-judas-pries


Meshuggah album igang?: https://www.theholygrail.no/post/meshuggah-i-studio


Cavalera og Sønn med singel: https://www.theholygrail.no/post/nytt-cavalera-band-med-singel


Greta Van Fleet med ny singel: https://www.theholygrail.no/post/greta-van-fleet-med-enda-en-ny-singel


Nullskattesnylterne tilbake. Nå med Rustning: https://www.theholygrail.no/post/nullskattesnylterne-er-tilbake


Puscifer med ny livestream: https://www.theholygrail.no/post/puscifer-med-ny-livestream


Rise Against annonserer album: https://www.theholygrail.no/post/rise-against-annonserer-album


Dropkick Murphys med gratis livestream: https://www.theholygrail.no/post/dropkick-murphys-med-gratis-stream


Genghis Tron med nytt materiale: https://www.theholygrail.no/post/genghis-tron-slipper-singel-video


Manowar i 8k? : https://www.theholygrail.no/post/klar-for-manowar-i-8k


Grammy til Body Count: https://www.theholygrail.no/post/grammy-til-body-count


Sabbath med bio-pic?: https://www.theholygrail.no/post/black-sabbath-p%C3%A5-film


THE HOLY GRAIL SPESIALER:


Vreid -intervju: https://www.theholygrail.no/post/vreid-nekter-%C3%A5-bli-apatiske-og-klage


Historien Bak: Dischord Records: https://www.theholygrail.no/post/historien-bak-dischord-records


Hva skjedde etter de forlot moderbandet?: https://www.theholygrail.no/post/hva-skjedde-etterp%C3%A5


Påstanden: Big Daddy Karsten : https://www.theholygrail.no/post/p%C3%A5standen-big-daddy-karsten-marcussen


Ukas Klassiker: Audun Mehl: https://www.theholygrail.no/post/ukas-klassiker-audun-mehl


This One Goes To Eleven: Eddie Guz: https://www.theholygrail.no/post/this-one-goes-to-eleven-eddie-guz

ALBUM SLUPPET DENNE UKA:


Agent Steel - No Other Godz Before Me

Depths Of Hatred - Inheritance

Devin Townsend - Devolution Series #1 - Acoustically Inclined, Live In Leeds

Dvne - Eternen Aenka

Enforcer - Live By Fire II

Fuath - II

Mare Cognitum - Solar Paroxysm

Papa Roach - Greatest Hits Vol.2 - The Better Noise Years

Paul Stanley's Soul Station - Now And Then

Saxon - Inspirations

Serj Tankian - Elasticity EP

Trollfest - Happy Heroes EP

U.D.O. - Live In Bulgaria CD/DVD

Volbeat - The Strength / The Sound / The Songs Vinyl Re-Release

AKTUELLE VIDEOER FRA DENNE UKA:













Recent Posts

See All
SEND INN SVARET DITT HER!
1/2
1/1
1/2
1/1