• Eric Sharma

UKAS OPPSUMMERING: Uke 10


Foto: Facebook / Entombed / Korn / Rob Zombie / Jared Dines


I en hektisk hverdag er det ikke alltid like lett å få med seg alt som skjer i musikkens verden. Men The Holy Grail er her for å hjelpe. Her finner du en liste over ukas høydepunkter, albumslipp og videoer. Velkommen til "Ukas Oppsummering"

UKAS STØRSTE NYHETER:


RIP L.G Petrov: https://www.theholygrail.no/post/lars-g%C3%B6ran-petrov-17-02-1972-7-03-2021


Crosses er i studio: https://www.theholygrail.no/post/crosses-er-i-studio


Korn med livestream: https://www.theholygrail.no/post/korn-lanserer-livestream


Vreid med ny singel og video: https://www.theholygrail.no/post/ny-singel-video


Nick Menza doku på vei: https://www.theholygrail.no/post/nick-menzas-liv-p%C3%A5-film


Knallhard Stevie Nicks cover: https://www.theholygrail.no/post/testament-anthrax-tolker-stevie-nicks


Uhørt Dio+Sabbth låt: https://www.theholygrail.no/post/uh%C3%B8rt-dio-era-sabbath-l%C3%A5t-ute-n%C3%A5


Youtube-gitarist og Howard Jones sitt nye prosjekt heter.... https://www.theholygrail.no/post/og-hva-skal-bandet-hete


Nytt projeskt med Dave Lombardo: https://www.theholygrail.no/post/nytt-prosjekt-fra-dave-lombardo


Anselmo spiller Pantera i stream: https://www.theholygrail.no/post/unik-livestream-med-anselmo-co


Mike Patton synger hva?: https://www.theholygrail.no/post/mike-patton-synger-hva


Dee Snider annonserer duett: https://www.theholygrail.no/post/dee-snider-avsl%C3%B8rer-duett

Danko Jones annonserer nytt album med ny video: https://www.theholygrail.no/post/ny-video-og-album-p%C3%A5-vei


Kreator jobber med nye skive: https://www.theholygrail.no/post/kreator-jobber-med-ny-skive


Life Of Agony med dokumentar: https://www.theholygrail.no/post/life-of-agony-med-dokumentar




THE HOLY GRAIL SPESIALER:


Historien bak: Pantera - Far Beyond Driven: https://www.theholygrail.no/post/historien-bak-pantera-far-beyond-driven-1994


Nåre grensene krysses: Ekte sjokkrockere spesial: https://www.theholygrail.no/post/n%C3%A5r-grensene-krysses


Påstanden: Helle Stenkløv: https://www.theholygrail.no/p%C3%A5standen


Ukas Klasiker: Ørjan Kvalvik: https://www.theholygrail.no/post/ukas-klassiker-%C3%B8rjan-kvalvik


This One Goes To Eleven: Hallvard Gaardløs: https://www.theholygrail.no/post/this-one-goes-to-eleven-hallvard-gaardl%C3%B8s



ALBUM SLUPPET DENNE UKA:


Acid Mammoth - Acid Mammoth Re-Release

Acid Mammoth - Under Acid Hoof Re-Release

Autarkh - Form In Motion

Blackmore's Night - Nature's Light

Conan - Live At Freak Valley

The Crown - Royal Destroyer

Dead Poet Society - -!-

Ego Kill Talent - The Dance Between Extremes EP

Enforced - Kill Grid

Eyehategod - A History Of Nomadic Behavior

Gizmachi - Omega Kaleid

Heart Healer - The Metal Opera By Magnus Karlsson

ISSA - Queen Of Broken Hearts

Marianas Rest - Fata Morgana

Orden Ogan - Final Days

Pupil Slicer - Mirrors

Rob Zombie - The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy

Saga - Symmetry

Thunder - All The Right Noises

Varmia - Bal Lada

White Void - Anti


AKTUELLE VIDEOER FRA DENNE UKA:













Recent Posts

See All
SEND INN SVARET DITT HER!
1/2
1/1
1/2
1/1